Menu

İSTANBUL TRAFİĞİ VE BEN

Ehliyet aldınız ama pratik eksiğiniz var, İstanbul trafiği için yeterli olmadığınızı düşünüyorsanız, kalabalık tan , yoğunluktan, çekiniyorum diyorsanız kısacası pratik yapmak istiyorum diyorsanız,merak etmeyin Direksiyon Geliştirme Merkezi olarak biz yanınızdayız.

Sizlere vereceğimiz direksiyon eğitimleri sayesinde araç kullanmaya karşı ön yargılarınız ortadan kalkmış olacak. Araba kullanmak ciddi bir olaydır ve sorumluluk ister. Bizde bu bilinçle sizleri İstanbul'un bütün semtleri cadde ve sokaklarında dik yokuş , rampalar, dar sokaklar gibi zorlu trafik şartlarında sizi iyi bir sürücü yapmak için uzman kadromuz la sizlere kaliteli eğitimler vermekteyiz. Zorlu trafik şartlarında sizi iyi bir sürücü yapmak için uzman kadromuz la sizlere kaliteli eğitimler vermekteyiz.

Arabayı kullanmayı bilenden değil, profesyonel, bu iş için eğitim almış direksiyon eğitmenlerinden alınmalıdır. Bu nedenle sizlere tavsiyemiz mutlaka kurumsal kimliği olan Milli Eğitim Bakan'lığından onaylı sertifikaya ve gerekli yetkiye sahip eğitmenler den ders almanızdır. Kendinizi şehir trafiğinde araç kullanmaya hazır hissetmiyorsanız, ehliyetim - arabam var ama araç kullanmaktan korkuyorum diyorsanız, ehliyet aldınız ama aldığınız eğitimin sizin için yeterli olmadığını düşünüyorsanız, Direksiyon Geliştirme Merkezi size yardım için burada.

Unutmayın motorik beceri sık tekrar ve pratik gerektirir.!!!


logo

HAKKIMIZDA

Direksiyon geliştirme merkezi trafiğe aracını iyi tanıyan, aracına ve kullandığı yollara göre hareket eden duyarlı ne yaptığını bilerek yapan, profesyonel davranan, trafik kurallarına yüzde yüz uyan, çevreye saygılı, bilinçli, öngörüsü yüksek ve örnek alınacak davranışlar sergileyen sürücü adaylarını yetiştirmek hedefleri doğrultusunda yapmayı görev edinmiş kurumsal firmadır.

GÜVENLİ BİR SÜRÜŞ İÇİN BİZİ TERCİH EDİN!!!

HARİTA

ETİKETLER

  • Direksiyon Eğitimi
  • Direksiyon Kursu
  • Direksiyon Geliştirme Merkezi
  • özel direksiyon dersi
  • Direksiyon Eğitimi İzle
  • Ehliyet Direksiyon Dersi
  • Direksiyon Dersi Video