Menu

AKICI TRAFİKTE DİREKSİYON DERSİ

AKICI TRAFİKTE DİREKSİYON DERSİ:

Eğitimler akıcı trafikte yapılır ve sürücü adayı tamamı ile eğitimini gerçek şartlarda alır. Otomobille tanışma onu hareket ettirebilme yeteneklerinin gelişmesi otomobilini kullanmadan önce yapılacak hazırlıkların yapılamasını öğrenerek trafiğe çıkmaya uygun hale gelir.Direksiyon eğitimi, sürücü adayının aracını kullanabilecek hale gelmek için gerekli teknik konuları işler ve pratik kazanır. Ve bunları alışkanlık hale gelene kadar uygular.

Sürücü adayı eğitimlerini trafikte alacağından trafik kurallarını da beraberinde öğrenmiş ve de uygulamış olur. Buda akıcı trafikte eğitim almanın bir diğer faydasıdır. direksiyon eğitimleri işlenirken kullanılan yol güzergahındaki trafik işaretleri, levhalar, ışıklar, uygulamalı olarak öğretilerek trafikte güvenli olarak araç kullanması sağlanır.

Bir diğer fayda sağlayacak durum aracımızı her türlü hava koşullarında kullanmak ve bu zorlu koşullarda aracını güvenli bir şekilde kullanmasını, can ve mal kaybı yaşanmaması için gerekli ön bilgilerle pratik yapılarak öğrenmiş olur. Direksiyon derslerinin bir diğer faydası da ekonomik olarak araç kullanmayı öğrenmektir. sürücü adayı aynaları doğru olarak kullanmayı ve onları doğru okumayı öğrenir.


logo

HAKKIMIZDA

Direksiyon geliştirme merkezi trafiğe aracını iyi tanıyan, aracına ve kullandığı yollara göre hareket eden duyarlı ne yaptığını bilerek yapan, profesyonel davranan, trafik kurallarına yüzde yüz uyan, çevreye saygılı, bilinçli, öngörüsü yüksek ve örnek alınacak davranışlar sergileyen sürücü adaylarını yetiştirmek hedefleri doğrultusunda yapmayı görev edinmiş kurumsal firmadır.

GÜVENLİ BİR SÜRÜŞ İÇİN BİZİ TERCİH EDİN!!!

HARİTA

ETİKETLER

  • Direksiyon Eğitimi
  • Direksiyon Kursu
  • Direksiyon Geliştirme Merkezi
  • özel direksiyon dersi
  • Direksiyon Eğitimi İzle
  • Ehliyet Direksiyon Dersi
  • Direksiyon Dersi Video