Menu

HAKKIMIZDA

Farklılık Yaratmak İstiyoruz

Hakkımızda

İstanbul da direksiyon eğitimi veren, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak çalışan, teknik tadilatı yapılmış,onaylı araçlarla bilinçli ve profesyonel anlamda, ön eğitim programları hazırlayarak akıcı trafikte hizmet veren kurumsal bir firmadır. Direksiyon Geliştirme Merkezi, deneyimli ve tecrübesiyle liderliği elinde tutan öncü bir eğitim kurumu olma bilinci ile hizmet veren bir kurumsal firmadır.

Her yıl yenilenen araçlarımızla, sürücü adaylarımızın konforunu da düşünerek, çift pedallı ve MEB onaylı araçlarla direksiyon eğitimi sağlıyoruz. Eğitimlerimizde adresten alıp adrese bırakma hizmeti, bilinçli profesyonel hoşgörülü saygıyı hiç bozmayan ve klasik bir eğitim den uzak kalarak direksiyon dersi hizmeti vermekteyiz. İstanbul şehir içi akıcı trafikte ve sizin belirlediğiniz güzergahlarda eğitim hizmeti sağlıyoruz. Ve her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla eğitimler yapılmaktadır.

DİREKSİYON GELİŞTİRME MERKEZİ OLARAK SÜRÜCÜLÜK HAYATINIZDA BAŞARILAR DİLERİZ!!!

Ben ENGİN YULA olarak, 2005 yılından buyana İstanbul da direksiyon eğitmenliği yapmaktayım. Şimdiye kadarki bütün deneyimlerim ileri sürüş eğitimleri ve ağırlıklı olarak özel direksiyon dersi üzerine olmuştur. Şehir içi araç kullanma yöntemleri üzerine kendime göre geliştirdiğim pratik kullanma yöntemlerini siz sürücü adaylarına aktararak araç kullanma ve şehir içi trafiğinin sizi korkuttuğu kadar olmadığını size anlatmaktayım. Uzun yıllardan beri kazanmış olduğum çeşitli öğrenci psikolojilerinden faydalanarak öğretiyorum...

Gelin farklı olduğumuzu kanıtlayalım !!!

Amacımız ;

Direksiyon eğitimini ticari amaçtan çıkarıp bu işin toplumsal öneminin farkında olan yenilikçi, modern bir eğitim anlayışını kendine hedef belirlemiş ve bu sayede trafikte bilinçli , güvenilir, hoşgörülü ve çevreye duyarlı sürücüler yetiştiren öncü bir kurum olmaktır.

Misyonumuz;

Direksiyon Geliştirme Merkezi olarak misyonumuz İstanbul gibi trafiği yoğun bir o kadar da tedirgin edici bir şehirde bilinçli, trafik kurallarına uyan, sıfır risk ile kazaların olmaması için üst düzey trafik eğitimi vererek trafiğe başarılı sürücüler kazandırmaktır.

Vizyonumuz;

Kurumsal kimliği olan kendine bu işe adamış , uzun yıllardır sektörde yeri olan bir kurum olarak ; deneyim ve tecrübemizle yenilikçi, profesyonel eğitmenlerle trafikte bilgi ve donanımı tam, öz güveni yüksek bilinçli sürücüler yetiştirmektir.

logo

HAKKIMIZDA

Direksiyon geliştirme merkezi trafiğe aracını iyi tanıyan, aracına ve kullandığı yollara göre hareket eden duyarlı ne yaptığını bilerek yapan, profesyonel davranan, trafik kurallarına yüzde yüz uyan, çevreye saygılı, bilinçli, öngörüsü yüksek ve örnek alınacak davranışlar sergileyen sürücü adaylarını yetiştirmek hedefleri doğrultusunda yapmayı görev edinmiş kurumsal firmadır.

GÜVENLİ BİR SÜRÜŞ İÇİN BİZİ TERCİH EDİN!!!

HARİTA

ETİKETLER

  • Direksiyon Eğitimi
  • Direksiyon Kursu
  • Direksiyon Geliştirme Merkezi
  • özel direksiyon dersi
  • Direksiyon Eğitimi İzle
  • Ehliyet Direksiyon Dersi
  • Direksiyon Dersi Video