Menu

GÖRÜŞLERİNİZ

Şükran Yılmaz

Teşekkürler Engin Hocam


Diyar Hn.

Engin Bey,

Verdiğiniz sürüş eğitimi için çok teşekkür ederim İyi çalışmalar dilerim


Zehra Kök

Sürüş eğitimi deyince artık engin hocadan başkasını tanımam. benim gibi panik daha direksiyon bile tutamayan hakimiyeti zayıf birini bile tek derste bu kadar düzelttiyse gerisini düşünemiyorum bile..bu ana kadar kaç tane hocadan kaç ders aldım sayısını bilemiyorum ama hepsini toplasam engin hocamın bir dakikasındaki verimi alamadım...

Tekrar teşekkür ediyorum size engin hocam


ŞULE A.

Merhaba...Ben ehliyetimi 3 yıl önce aldım ve bir türlü trafige çıkma korkumu yenemiyordum.. Daha evvel özel derste aldım ama pek faydasını göremedim..Bir çok konuda eksiklerim vardı ta ki engin hocayı tanıyana kadar.Engin hoca ile yaklaşık 6,7 ders yaptık ve o kadar iyi bir egitmen ki sizin dilinizden anlıyor birşey sormanıza gerek kalmadan eksiginizi farkedip doğru olan bilgileri aktarıyor.Kendisine teşekkürü borç bilirim.İyiki tanımışım sizi engin hocam..

Tesadüfen bulan ve içinde tereddütü olan herkese engin hoca ile bir ders öneriyorum sonrası zaten geliyor:)) hoşçakalın.


GÖKÇE SEFER

Teşekkür
Engin Yula'ya eksiklerimi doğru tespit ederek kapattığı, becerilerimi göstererek bana İstanbul trafiğine çıkacak öz güveni verdiği için teşekkür ediyorum. Kazaların büyük bölümü trafikte karşımıza çıkabilecek sorunlara çözüm üretebilecek kapasitede olduğumuzu bilmemekten ve bu yüzden paniklemekten kaynaklanıyor. Trafiğe çıkmadan evvel, bu konuda yetkin bir kişinin kapasiteme ilişkin gerçekçi bir tablo sunması, bana çok zaman kazandırdı ve gereksiz yere strese girmeme mani oldu. Herkese tavsiye ederim.

ÖZLEM YILMAZ

Ben ki yıllardır araba da sağ koltukta bile trafik korkusu yaşayan biri olarak Engin Hocayla 5 ders sonunda kendimi trafikte buldum. Başta cesareti, güveni, kontrolde olduğunu hissettirmeyerek kendime güven duymama katkısı, bir de ilk andan itibaren akan trafikte gidişim çok sıradan bir şeymiş gibi üstüne sohbet edecek kadar relax yaklaşımı ile inanılmaz kolay, fark etmeden şoför oldum. Teşekkür Ederim Engin Hocam. Bana rağmen, hiç beklemediğim kadar çabuk bu sonuca ulaşmamızda; emeği, paylaştığı değerli bilgiler, anlayışı, sabrı, her daim güleryüzü için Engin Bey’e sonsuz teşekkür ediyorum.

SİBEL ÖZER

Engin hoca'dan sadece 4 saat ders aldım ve artık trafiğe çıkabiliyorum gerçekten benim trafiğe çıkma cesaretim oldu kendisine çok teşekkür ediyorum. 2 kez bayan hocadan ders aldım hiçbir faydasını görmedim en ücra yer neresi ise beni orda oyalıyorlardı. Engin hocamla TEM-ara sokaklar trafikli yollar vs...dolaştık şimdi trafiğe çıkıyorum cesaretimi ortaya çıkardığı için çok teşekkür ediyorum.

Burhan Ö:

Araba kullanmaktan çok korkuyordum Engin hoca sayesinde korkumu yendim kendime güvenmemi iyi bir sürücü olmamı sağladı şimdi istediğim yere çok rahat kendi arabamla gidebiliyorum.

Demet K:

Özel Direksiyon dersi almak isteyenlere şiddetle tavsiye ederim Engin hoca bilgisi ve sakinliği ile bu işte usta. Kendisine sonsuz teşekkür ederim.

Nilgün B:

Direksiyon geliştirme merkezine böyle bir hizmet sundukları için kendilerine çok teşekkür ederim. Biz iki arkadaş eğitim almaya karar verdik ve Engin hocadan direksiyon eğitimi aldık ve ben çok umutsuz olmama rağmen şu an kendi aracımla öz güvenim tam bir şekilde trafikte araç kullanıyorum bize gösterdiği sabırdan dolayı kendisine ve direksiyon geliştirme merkezine çok teşekkür ederim.

İlayda M:

Öncelikle direksiyon dersini Engin hocadan aldığım için kendisine teşekkür ederim. Araç kullanmaktan ve İstanbul trafiğinden korktuğum için bu konuyu hep erteliyordum ve bir türlü karar veremiyordum. Ve bir gün direksiyon geliştirme merkezini aradım ve Engin hoca ile tanıştık. Sayesinde çok şey ;öğrendim. Şimdi kendi arabama geçtim ve hiç bir şey korktuğum gibi değilmiş.Benim durumumda olan arkadaşlara öneririm.

logo

HAKKIMIZDA

Direksiyon geliştirme merkezi trafiğe aracını iyi tanıyan, aracına ve kullandığı yollara göre hareket eden duyarlı ne yaptığını bilerek yapan, profesyonel davranan, trafik kurallarına yüzde yüz uyan, çevreye saygılı, bilinçli, öngörüsü yüksek ve örnek alınacak davranışlar sergileyen sürücü adaylarını yetiştirmek hedefleri doğrultusunda yapmayı görev edinmiş kurumsal firmadır.

GÜVENLİ BİR SÜRÜŞ İÇİN BİZİ TERCİH EDİN!!!

HARİTA

ETİKETLER

  • Direksiyon Eğitimi
  • Direksiyon Kursu
  • Direksiyon Geliştirme Merkezi
  • özel direksiyon dersi
  • Direksiyon Eğitimi İzle
  • Ehliyet Direksiyon Dersi
  • Direksiyon Dersi Video