Menu

Direksiyon Dersi Ümraniye

ÜMRANİYE DİREKSİYON EĞİTİMLERİ:

Direksiyon geliştirme merkezi olarak, İstanbul'umuzun güzide ilçelerinden biri olan Ümraniye de özel direksiyon dersleri ile siz değerli öğrencilerimize ne yeni trafiğe çıkacak sürücü adaylarına yardımcı olmak için, bu zorlu mücadelede yanlarında olmak istedik. Yeni sürücülere araç kullanmayı öğrenme aşamasında, konusunda uzmanlaşmış ileri sürüş teknikleri direksiyon eğitmenlerimiz eşliğinde, etkili direksiyon eğitimi yöntemleriyle, daha fazla sürüş deneyimi kazanmalarına, sürüş becerileri edinmelerine ve daha güvenli sürücüler haline gelmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktayız...

ÜMRANİYE VE ANADOLU YAKASINDA EĞİTİMLER:

Direksiyon dersi: İstanbul'un geneline yayılan hizmet alanımızı ANADOLU YAKASI ve Ümraniye'de de devam ediyoruz. İleri sürüş özel direksiyon dersleri sayesinde; Araç kullanımında siz yeni trafiğe çıkacak olan sürücülere güvenli sürüş kendini kollanma ıslak zemin çalışmaları, dönüşler, dar yollar, yokuş kalkış ve yokuş inme çalışmaları yanı sıra, trafik kurallarına ait pratik bilgileri de öğretmeyi amaçladık. Bilinmelidir ki Trafik kuralları na uymak kara yollarında trafik akışının güvenli ve hızlı olmasının temelini oluşturmaktadır. Size aktarmış olduğumuz ileri sürüş direksiyon eğitimleriyle, trafikte yaşanabilecek olumsuzlukları ortadan kaldırmak amaçlanmıştır. Bu sayede yol ve trafik güvenliği de sağlanmış olacaktır. Sürücülüğe ilk adımı atma aşamasındaki sürücüler için yararlı olan, yol güvenliği ile ilgili bazı değerli pratik bilgileri ve güvenli araç kullanma tekniklerini de sizlere aktararak eğitimlerimize devam ediyoruz. Yol güvenliğinin, ister araç, motosiklet ya da bisiklet sürücüsü, ister yaya ve hatta yolcu olsun, yolu paylaşan herkesin sorumluluğu olduğu unutulmamalıdır.


logo

HAKKIMIZDA

Direksiyon geliştirme merkezi trafiğe aracını iyi tanıyan, aracına ve kullandığı yollara göre hareket eden duyarlı ne yaptığını bilerek yapan, profesyonel davranan, trafik kurallarına yüzde yüz uyan, çevreye saygılı, bilinçli, öngörüsü yüksek ve örnek alınacak davranışlar sergileyen sürücü adaylarını yetiştirmek hedefleri doğrultusunda yapmayı görev edinmiş kurumsal firmadır.

GÜVENLİ BİR SÜRÜŞ İÇİN BİZİ TERCİH EDİN!!!

HARİTA

ETİKETLER

  • Direksiyon Eğitimi
  • Direksiyon Kursu
  • Direksiyon Geliştirme Merkezi
  • özel direksiyon dersi
  • Direksiyon Eğitimi İzle
  • Ehliyet Direksiyon Dersi
  • Direksiyon Dersi Video