Menu

AKICI TRAFİKTE DİREKSİYON DERSİNİN FAYDALARI

AKICI TRAFİKTE EĞİTİMİN FAYDALARI: Eğitimlerimizin trafikte yapılması sürücü adaylarına çok olumlu faydalar sağlamaktadır.

Sürücü adayı, direksiyon eğitimi boyunca akıcı trafikte eğitimini tamamlar ve her türlü yol zemin ve fiziki durumları içeren yol güzergahlarında araç kullanmış olur. Bu sayede aracını kullanacağı her türlü yol ve zemin şartlarında eksiği olmadan ve tedirginliğini atmış olarak kendini rahat hissetmesini sağlar. Sürücü adayı, heyecanını korkusunu ve paniğini, yapmış olduğu eğitimler sayesinde üzerinden atmış olur.

Sürücü adayı trafiğe çıkmadan aracında yapması gereken ön hazırlıkları yapmasını öğrenerek bu kalıtsal hale getirerek, her zaman kendini hazır lamayı öğrenir. Direksiyon dersi, öğrencinin refleks gelişimine yardımcı olur ve aracını rahat bir şekilde kullanacak hale getirir. Yapılacak pratik ve devam dersleri, hareketlerini ritmik olarak senkornize bir şekilde otomasyon hale getirmeye yardımcı olacaktır. bu hal ve hareketlerin kontrollü bir şekilde alışkanlık haline gelmesi sağlanır. Akıcı trafiğin faydaları, kullanılan yol üzerindeki ışıklı levhalar, yollardaki trafik işaretleri, kara yolu üzerindeki yol çizgileri, yasak ve serbestlikleri öğrenir.


logo

HAKKIMIZDA

Direksiyon geliştirme merkezi trafiğe aracını iyi tanıyan, aracına ve kullandığı yollara göre hareket eden duyarlı ne yaptığını bilerek yapan, profesyonel davranan, trafik kurallarına yüzde yüz uyan, çevreye saygılı, bilinçli, öngörüsü yüksek ve örnek alınacak davranışlar sergileyen sürücü adaylarını yetiştirmek hedefleri doğrultusunda yapmayı görev edinmiş kurumsal firmadır.

GÜVENLİ BİR SÜRÜŞ İÇİN BİZİ TERCİH EDİN!!!

HARİTA

ETİKETLER

  • Direksiyon Eğitimi
  • Direksiyon Kursu
  • Direksiyon Geliştirme Merkezi
  • özel direksiyon dersi
  • Direksiyon Eğitimi İzle
  • Ehliyet Direksiyon Dersi
  • Direksiyon Dersi Video